Spor Salonu

Son teknoloji fitness ekipmanları ile donatılan fitness merkezinde, ister özel antrenörünüzle ister bireysel olarak antrenmanlarınızı yapabilirsiniz.

Yaklaşık 250 alana kurulu dünya markası ile donatılmış zengin ekipmanları ile muhteşem deniz manzarası eşliğinde 06.00 – 22.00 arası hizmet vermektedir.

Covid-19 güvenlik ve hijyen uygulamaları nedeniyle saatler ve etkinlikler farklılık gösterebilir.

Tatilde Formunuzu Kaybetmeyin!

Tatilde yapılan spor, stresi azaltmasının yanı sıra, bedenin de rahatlamasını sağlıyor. Rahatlamış bir beden ve zihinle birlikte enerjik olmanız da kaçınılmaz oluyor haliyle. Bunun sonucu olarak da kendinizi işinize dönmek için hazır ve motive olmuş hissediyorsunuz.

Bir kere eğer aile ya da arkadaşlarınızla tatile gittiyseniz, onlarla ilişkilerinizi son derece geliştirmiş ve pekiştirmiş oldunuz, bu cepte. Artı olarak enerjinizi çevrenize yansıttığınızı unutmayın. Kendinizi hem bedensel hem de zihinsel olarak mutlu ve canlı hissettiğinizde bunu çevrenizin fark etmemesi neredeyse imkansızdır. Hatta sporu hayatınıza katmayı başarabilirseniz, büyük krizlerin, gerginliklerin ve küçük tartışmaların bile önüne geçebilirsiniz farkında olmadan.