Restoran & Bar

Kaş Limanı’nın muhteşem manzarasında yemek yemenin ayrıcalığını yaşayacağınız Hera Otel , açık ve kapalı alanda 150 kişilik restoranıyla hizmet veriyor.

Özenle hazırlanmış sofralarda lezzetin keşfine çıkmak isteyenlerin durağı olan Hera Otel, damak zevkinize eşsiz tatlar katacak. Deniz mahsullerini taptaze bulabileceğiniz restoranda, alıştığınız lezzetlerin dışında bölgenin yöresel yemeklerinin de tadına varacaksınız.

Lezzete Doyun!

Taze balık çeşitleri ile, deniz ürünü sevenlerin buluşma noktası. Birbirinden lezzetli Akdeniz balıklarının kömür ızgarasında pişirilmiş en lezzetli hali sizleri bekliyor. Harika bir akdeniz manzarasında romatik bir akşam yemeği için herşey kusursuzca hazırlanmış sizi bekliyor. Deniz mahsüllerinden oluşan ziyafet için yapacağınız tek şey misafir ilişkilerine uğrayıp rezervasyon yapmak...

Ayrıca ; 24 saat hizmet veren Lobi Barımızda alkollü alkolsüz içecekler,sıcak içecekler ve kokteyllerle günün her saatinde uğrak yeriniz olacak. Güzel sohbetler için terasımız rahat oturma gruplarıyla tefriş edilmiştir.
Ana Restoranımızda açık büfe kahvaltı,öğle yemeği ve akşam yemeği servis edilmektedir.Uluslararası lezzetler ve Türk mutfağından yemekler sunulmaktadır.